profesionální servis pro motorsport BETA TOOLS

katalog a ceník v pdf zde

 

Pokud potřebujete řešní v oblasti žezání a broušení je tu Abra Beta výrobce přímo v Itálii

 

 

Od roku 1975 představuje Abra Beta základní referenční bod pro brusné profesionály. Kvalita výrobků a péče o zákazníka byly vždy základem vášně a odhodlání, které charakterizují naši průmyslovou realitu.
V průběhu let se společnost rozrostla konsolidací své přítomnosti na italském a zahraničním trhu, čímž si vybudovala vedoucí postavení ve výrobě tuhých brusných materiálů.

Členové OSA
Patříme mezi členy Organizace pro bezpečnost brusiv (OSA), protože bezpečnost těch, kteří používají naše výrobky, je vždy na vrcholu. Z tohoto důvodu kromě disků a stopkových kol vyrábíme přímo v naší továrně vyztužovací sítě ze skleněných vláken, abychom zajistili bezpečnost našich výrobků.

V roce 2018 se Abra Beta stala součástí skupiny Beta Utensili a zahájila ambiciózní projekt průmyslového růstu.
Strategie neustálého vývoje, kterou Abra Beta a skupina sledují, proto vedla k vytvoření produktové řady více než 1 000 referencí , která našim partnerům poskytuje seriózní a kompletní servis.

Posláním společnosti Abra Beta je potvrdit sebe jako spolehlivého a absolutně kvalitního výrobce pro každý produkt, který nabízí náš sortiment.

Výrobní katalog brusiva AbraBeta